Kalendarze biurowe

Kalendarze biurowe

Każdego dnia w trakcie pracy stajemy przed wyzwaniem perfekcyjnego rozplanowania naszych obowiązków oraz spotkań. Niezwykle pomocne w tym temacie będą kalendarze biurowe z serii OFFICE. Wielość form do wyboru, począwszy od kalendarzy na biurko, poprzez planery ścienne,  aż po kalendarze trójdzielne, pozwoli Państwu na perfekcyjne zaplanowanie każdego dnia. Kalendarze biurowe MEMO CALENDARS to trafny wybór na cały rok.

Typy kalendarzy

Typy kalendarzy
 1. planer całoroczny

 2. kalendarz jednodzielny

 3. kalendarz trójdzielny

 4. kalendarz planszowy

 5. biuwar (bazgrak)

 6. stojący (daszek)

 7. kalendarz - podkładka pod myszkę

 8. nietypowe rozwiązania

KALENDARZE BIUROWE TRÓJDZIELNE / JEDNODZIELNE

KALENDARZE BIUROWE TRÓJDZIELNE / JEDNODZIELNE

KALENDARZE TRÓJDZIELNE
Design Plus / Royal Blue / Standard

W tym roku, obok standardowych kalendariów proponujemy dwa modele kalendarzy trójdzielnych z kalendariami z serii Royal Blue oraz Design Plus. Są to finezyjne wzory cechujące się oryginalnością i elegancją.

 1. Wymiary: główka: 350 x 230, plecy: 350 x 570, Kalendarium małe: 230 x 110, Kalendarium duże: 330 x 155
 2. Wymiary: główka: 350 x 230, plecy: 350 x 570, kalendarium: 330 x 155
 3. Wymiary: główka: 310 x 210, plecy: 310 x 570, kalendarium: 310 x 135

KALENDARZE JEDNODZIELNE
Premium / Standard

Kalendarze jednodzielne dostępne z kalendariami z serii PREMIUM oraz STANDARD to połączenie klasycznego rozwiązania polegającego na pokazaniu trzech miesięcy na jednej karcie z nowoczesnym, świeżym designem.

 1. Wymiary: główka: 330 x 210, plecy: 330 x 480, Kalendarium: 305 x 198
 2. Wymiary: główka: 320 x 320, plecy: 320 x 320, kalendarium: 295 x 235

KALENDARZE BIUROWE

Na efektywność pracy obok wielu czynników, wpływ niewątpliwie ma czas i jego sprawna organizacja. Tym, którzy dążą do perfekcyjnego zarządzania jego zasobami dedykujemy linię OFFICE. Przejrzysty układ kalendarza zapewnia koTmfort jego używania, a szeroki wybór modeli i formatów to pewność trafnego wyboru. Znajdą tu Państwo wszystkie typy kalendarzy ściennych m.in. jedno- i wielodzielne, plakatowe, czy te o formacie B1. Możliwość zastosowania wykrojników w nietypowych kształtach pozwoli uzyskać niepowtarzalne, wizualne efekty oraz stworzyć kalendarz o niepowtarzalnym charakterze.

Office

Kalendarze biurowe

W tej serii znajdziecie Państwo modele kalendarzy niezbędnych podczas codziennej pracy. Planowanie dnia bez kalendarza pod ręką może nastręczyć pewne trudności, ale organizacyjny rozgardiasz można szybko opanować dysponując odpowiednim narzędziem, jakim jest oczywiście kalendarz. W skład serii OFFICE MODEL wchodzą m.in.: kalendarze na biurko, kalendarze ścienne oraz inne modele przydatne w codziennej pracy. Chcielibyśmy zaproponować Państwu specjalną ofertę przygotowaną tylko dla Was. Macie możliwość zaprojektowania własnego kalendarza. Wystarczy, że nadeślecie do nas Wasz projekt, a my go wykonamy. Nasz dział graficzny służy Państwu swoją pomocą. Odpowiednia kooperacja pomiędzy Wami, a naszą firmą to pewność wspólnego sukcesu.

Office 2

Kalendarz biurkowy i trójdzielny
 1. Kalendarz biurkowy (biuwar)
 2. Stojący (daszek)
 3. Planer całoroczny
 4. Kalendarz trójdzielny Royal Blue MDM z zegarem

Powyżej prezentujemy Państwu przykładowe rozwiązania kalendarzy biurowych w każdym z modeli dostępnych w naszej ofercie.

Niestandardowe rozwiązania

Niestandardowe rozwiązania

Innowacyjne rozwiązania przychodzą niespodziewanie, najczęściej zaskakują swoją prostotą. Ich nietypowe zastosowanie budzi powszechne zdziwienie przy jednoczesnej aprobacie danego pomysłu. Kalendarz poza standardowym zastosowaniem, Kalendarz poza standardowym zastosowaniem, pełni również funkcję nośnika reklamy. Im większa pomysłowość włożona w projekt takiego kalendarza, tym większa pewność, że w świadomości potencjalnego Klienta, nasza firma wpisze się na długo.

 1. kalendarz biurkowy z nalepkami i post-it’ami
 2. kalendarzyk biurkowy z indywidualnym znacznikiem dnia
 3. mini skoczek, kalendarz
 4. kalendarz biurkowy z indywidualnym pudełkiem

KALENDARZE BIUROWE Oryginalne ROZWIĄZANIA

KALENDARZE BIUROWE - Oryginalne rozwiązania
 1. kalendarzyk biurkowy z indywidualnym znacznikiem dnia
 2. kalendarz magic-cube
 3. kalendarz z nalepkami i post-it’ami
 4. kalendarzy z nalepkami i post-it’ami