Kalendarze ekologiczne

Kalendarze ekologiczne

Kalendarze ekologiczne to proste rozwiązania urzekające czystością formy, przejrzystością przekazu oraz naturalnym wdziękiem

KALENDARZE EKOLOGICZNE

MEMO CALENDARS nie jest obojętne na problemy związane z środowiskiem. Wynikiem ekologicznego zaangażowania w jakość życia jest nowa linia kalendarzy EkoMemo. To nasz ukłon w kierunku Matki Ziemi. To także prezent, który ucieszy wiele osób propagujących ekologiczne podejście do życia. EkoMemo to również pośrednia forma edukacji ekologicznej, którą należy stale poszerzać. Ekologia implikuje drugie pojęcie, jakim jest EkoPiękno. Nowe kalendarze EkoMemo to proste rozwiązania urzekające czystością formy, przejrzystością przekazu oraz naturalnym wdziękiem.
Specjalnie dla EkoFanów przygotowaliśmy certyfikowane papiery ekologiczne i recyklingowTe różnego rodzaju, z których wykonywane są kalendarze EkoMemo.

KALENDARZE EKOLOGICZNE

Ekologia to styl życia. To wybór, który staje się naszym identyfikatorem. Choć jest indywidualną decyzją, to pole jej dobroczynnego oddziaływania jest znacznie szersze. Dlatego kalendarze ekologiczne EkoMemo przybierają kształt określony przez Państwa. Autorskie projekty Klientów MEMO CALENDARS to nasze oczko w głowie, które opracowujemy w najdrobniejszym szczególe. Będziemy zaszczyceni, jeśli projekt Waszego kalendarza zdecydujecie się powierzyć w nasze ręce i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby był on jedyny w swoim rodzaju.  
Linia ekologiczna EcoMemo dotyczy wszystkich modeli kalendarzy dostępnych w ofercie MEMO CALENDARS.