Indywidualizacja

Kalendarze reklamowe - indywidualizacja

Każdy Klient jest wyjątkowy. Dla każdego pracujemy z taką samą pasją i zaangażowaniem. Potwierdzeniem tej tezy są nasze działania, prowadzone na platformie MEMO MEMBERS. Polegają one na ochronie projektów przygotowanych dla naszych Klientów, w oparciu o ich autorską kreację, uwzględniającą również Państwa pomysły i sugestie. Indywidualizacja projektu Waszego kalendarza, polega na nadaniu mu swoistego charakteru, który będzie go wyróżniał na tle innych. To projekt przygotowany TYLKO dla WAS, a więc dzięki temu macie Państwo pewność, że drugiego takiego kalendarza nie ma, a Wasz  jest po prostu wyjątkowy;-)

Więcej opcji

kalendarze więcej opcji

Wykończenie kalendarza daje dużą swobodę twórczą tak dla Państwa, jak i dla nas. Spośród wielu możliwości, które prezentujemy powyżej z pewnością wybierzecie  te właściwe. Dzięki odpowiedniej kompozycji dodatków, wasz kalendarz nabierze indywidualnego, niepowtarzalenego charakteru.

Dodatki:

 1. Chromowane, wypukłe logo
 2. Naklejka żelowa
 3. Standardowa zakładka magnetyczna
 4. Tłoczenie folią
 5. Tłoczenie suche
 6. Kieszonka PCV
 7. Wkładka reklamowa
 8. Zakładka na wstążce
 9. Indywidualna wstążeczka

Każdy klient jest wyjątkowy

Specjalne tłoczenia na kalendarzach

Walczymy z monotonią w każdej chwili, dlatego na kalendarzach książkowych wykonujemy specjalne tłoczenia, które są poręczną formą przeciwdziałającą temu zjawisku. Nanosimy je na każdą strukturę, z której wykonana jest oprawa. Proces tłoczenia to możliwość świetnej zabawy, pozwalającej uzyskać niezwykłe efekty, które prezentujemy Państwu w naszym katalogu. Tłoczenie wykonujemy zgodnie z zasadami obowiązującego brand book’u, co jest wymiernym świadectwem profesjonalizmu MEMO CALENDARS. Tłoczenie daje wiele możliwości, dlatego też oprawa kalendarza może przybrać przeróżne formy: od konkretnych wzorów, po artystyczne abstrakcje. Zgodnie z Państwa życzeniem możemy wytłoczyć samo logo lub konkretny piktogram.

Kolorowe ranty bloków

Kolorowe ranty bloków
Kolorowe ranty bloków

Na nowy sezon kalendarzowy MEMO CALENDARS zaplanował prawdziwą rewolucję. A wszystko to z myślą o tych z Państwa, którym znudziło się stereotypowe spojrzenie na kalendarz.

Zastanawiacie się, jak jeszcze możecie wyróżnić WASZ kalendarz na tle innych? Po pierwsze, wystarczy zgłosić się do nas, a to jest już połowa sukcesu. Po drugie, jako pierwsi w Polsce wprowadzamy do naszej oferty malowane brzegi kalendarzy, wiedząc, że w tym właśnie tkwi klucz do sukcesu.

Wasz kalendarz jeszcze przed zajrzeniem do jego wnętrza będzie kusił magią kolorów, deseni, a nawet hologramową powłoką, która w tym sezonie wyznacza nowe trendy. Wyjątkowość naszych kalendarzy wynika z faktu, że jego użytkowanie, to przyjemność płynąca z konieczności. Kolorowe brzegi kalendarzy już teraz zyskują wielu zwolenników, lubiących zabawę formą, dla których oryginalność to nie tylko moda, ale styl życia.

Chcesz wyrazić siebie? Mocnym akcentem chcesz zaznaczyć swoją wyjątkowość?

Zadbaj o detale, a reszta przyjdzie sama! Indywidualność to niepodważalna wartość, dlatego pracujemy dla Państwa.

Kalendarze z gumką modern look

Kalendarze z gumką

 

kalendarze z gumka modern look

Przykuwająca uwagę gumka:

 • Nieograniczona paleta kolorystyczna
 • możliwość naniesienia napisu, hasła, logo...