Oprawy

Kalendarze książkowe - Oprawy kalendarzy

Oprawa jest pierwszą rzeczą, jaką oceniamy biorąc kalendarz w dłonie. Na początku sprawdzamy fakturę, kolor, wykonanie, jego estetykę i ogólną jakość kalendarza. Dlatego też oprawa pełni niezwykle ważną rolę w pracach nad projektem kalendarzy książkowych. To ona często decyduje o tym, czy kalendarz wywoła zainteresowanie w odbiorcy. Dbamy o każdy szczegół i dopracowujemy go do perfekcji. Tworzenie jest procesem niezwykle kreatywnym, stąd projekty, które powstają w naszym Laboratorium to prace będące wynikiem oryginalnych pomysłów i radości płynącej z pasji.

Oprawy

oprawy skory
oprawy skory

każdy szczegół to perfekcja

oprawa-01
oprawa-02

TERAZ KAŻDY ZOBACZY TWOJE LOGO

Jesteśmy przekonani, że ta nowoczesna i kreatywna forma prezentacji logo z pewnością przyczyni się do lepszej promocji Państwa oferty i korzystnie wpłynie na budową wizerunku Państwa marki. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z najnowszą ofertą Memo Calendars.

Na specjalne życzenie możemy Państwu  zaproponować jeszcze więcej atrakcyjnych rozwiązań z wykorzystaniem tłoczeń i naklejek. Przygotujemy również wizualizację projektu stworzonego pod markę, by mogli Państwo docenić potencjał drzemiący w indywidualnych oprawach Memo Calendars. Zapraszamy!

OPRAWY Z TŁOCZENIEM I NAKLEJKĄ

OPRAWY Z TŁOCZENIEM I NAKLEJKĄ

Idealna oprawa powinna być atrakcyjna i trwała, a do tego umiejętnie eksponować to, co najważniejsze, czyli Państwamarkę. Specjaliści Memo pomyśleli o wszystkim. Przedstawiamy oprawy, na których można wykonać głębokie tłoczenie i umieścić w nim specjalną, opracowaną na wymiar naklejkę.

To idealna forma ekspozycji Państwa logo. Lśniąca, delikatnie wypukła naklejka jest wyjątkowo trwała i efektowna. W atrakcyjny sposób wyróżnia się na tle matowej, miłej w dotyku oprawy. Oferta obejmuje także wiele innych wariantów kolorystycznych. Na życzenie możemy również zaproponować Państwu inne kształty naklejek oraz dodatkowe tłoczenia.

NOWOCZESNE, ELEGANCKIE I TRWAŁE

NOWOCZESNE, ELEGANCKIE I TRWAŁE

Efektowne i nowoczesne oprawy w dwóch podstawowych rodzajach, matowym i z połyskiem. Wyróżniają się charakterystyczną, lekko chropowatą fakturą. Przyjemne w dotyku, pewnie leżą w dłoni i znakomicie się prezentują, a przy tym są wyjątkowo trwałe.

Mogą występować w wielu wariantach kolorystycznych. Intensywne barwy w zestawieniu z atrakcyjną fakturą i możliwością naniesienia dowolnego tłoczenia, czynią z nich bardzo efektywną formę oprawy zarówno kalendarza jak i notesu.

ATRAKCYJNE DLA KAŻDEGO

ATRAKCYJNE DLA KAŻDEGO

Stanowią atrakcyjną ofertę dla szerokiego grona odbiorców, zarówno kobiet i mężczyzn o różnych gustach, stylach i upodobaniach. Starannie opracowane, będą doskonale promować dowolną markę przez cały rok, pozostając w pamięci na długo.

Na życzenie możemy Państwu przedstawić również wiele innych wariantów faktur z wybraną kolorystyką, dowolnym tłoczeniem, adekwatnym do charakteru Państwa oferty. Przygotujemy również wstępną wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

przełam monotonię deseniem

przełam monotonię deseniem

Proponujemy Ci opcję łączenia opraw, które wprowadzą powiew świeżości do Twojego świata. Wśród wielu możliwości  z pewnością znajdziesz tę, która przypadnie Ci do gustu. Powyżej prezentujemy warianty łączeń opraw skóropodobnych. Gwarantujemy, że decyzja podjęta przez Ciebie zostanie przez nas urzeczywistniona, a Ty z pewnością będziesz zadowolony! Wzór, który zostanie wkomponowany w okładkę kalendarza będzie kreacją przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

indywidualne

indywidualne

Indywidualna oprawa kalendarza, to oprawa idealna! Na jej projekt składa się to wszystko, co uznacie Państwo za najważniejsze i niezbędne do tego, aby Wasz kalendarz wybijał się na tle innych. Oferujemy możliwość naniesienia indywidualnej grafiki, którą projektują najlepsi designerzy, współpracujący z MEMO CALENDARS.
Projekt indywidualnego kalendarza jest kwestią omawianą wspólnie z Klientem. Fachowe doradztwo, które Państwu oferujemy to pewność, że żaden szczegół nie zostanie pominięty. Projekt, który zostaje wykonany na podstawie autorskiego pomysłu to gwarancja tego, że Państwa kalendarz zyska miano INDIVIDUAL from MEMO sygnowane naszą marką.

Typy oprawy indywidualnej

  • setalux
  • prismalux strukturalny
  • prismalux błysk
  • prismalux matowy
  • prismalux satynowy

Tłoczenia

Tłoczenia na kalendarzach

Prezentujemy Państwu przykładowe wzory tłoczeń, które możemy nanieść na Wasz kalendarz. Za ich przyczyną może on nabrać dodatkowych, wyróżniających go właściwości. Liczne warianty wzorów tłoczeń, to kolejny sposób nadania Waszemu kalendarzowi niepowtarzalnego charakteru.

Oprawy skórzane

Oprawy skórzane

Prezentujemy Państwu skórzane oprawy kalendarzy, dostępne w różnych kolorach i fakturach. Jest to klasyczne rozwiązanie dla osób, ceniących elegancję, mających wyczucie smaku i cieszących się wyrafinowanym gustem, który nie idzie na kompromisy.
Powyżej prezentujemy dostępne wzory opraw skórzanych. Oferujemy Państwu kalendarze, organizery oraz etui oprawione w ten sposób. Standardowe rozwiązania kolorystyczne dostępne są w 6 wersjach, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Klasyczne rozwiązania to pewny wybór, który ucieszy niejednego miłośnika rzeczy wyróżniających się wysoką jakością.

Lilly

Oprawy skórzane

Oprawy skórzane