Notesy

Notesy tworzone na miarę Twoich potrzeb

Oprócz szerokiej gamy kalendarzy, w ofercie Memo Calendars znajdą Państwo także innowacyjne notesy różnych formatów z indywidualnym projektem okładki i wnętrz. Łączone z kalendarzem, wzbogacone o spis treści i spersonalizowane informacje, z długopisem w środku lub na gumce, tasiemką w formie zakładki i mnóstwem innych udogodnień, są jeszcze bardziej praktyczne i atrakcyjne. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przykładowymi projektami, które tylko w niewielkiej części oddają multum oferowanych przez nas możliwości. Chętnie zaprezentujemy Państwu więcej pomysłów na wyjątkowy notes. Zapraszamy do kontaktu.

Gdziekolwiek jesteś, o każdej porze...

Notesy - realizacje

...cały Twój świat w Twoich dłoniach! Wśród bogatej oferty notesów z długopisem z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Oferujemy możliwość wykonania indywidualnych opraw notesów oraz nadruków na długopisach. O szczegóły oferty zapytaj naszych przedstawicieli handlowych, którzy z ogromną przyjemnością przybliżą wszelkie możliwości dostosowania notesu do Twoich potrzeb.

Notesy z aplikacją Whitelines®

Memo Calendars - Notesy Whitelines

Notatnik Link A5 w giętkiej oprawie. Whitelines(R) Link to hybryda fizycznych oraz cyfrowych notatek łącząca Twój notatnik ze smartphonem. Whitelines(R) Link ułatwia pozyskanie, zapisanie oraz dzielenie się notatkami za pomocą specjalnych, darmowych aplikacji dla iOS jak i dla Androida. Właściwości: giętka oprawa, gumka, kieszeń Accordeon z tyłu, 80 perforowanych kartek (90g/m2). Dołączone pudełko upominkowe. Wzór zastrzeżony. Papier laminowany.

Długość: 21 cm
Szerokość: 16 cm

whitelines instrukcja

Jak używać Whitelines Link®

  1. Pobierz aplikację Whitelines Link®
  2. Umieść całą stronę notesu w kadrze
  3. Aplikacja automatycznie skanuje notatkę.
  4. Zaznacz odpowiednią ikonkę aby wysłać notatkę e-mailem, wgrać na dropbox lub evernote

Pocket Premium

3w1
Notes, kalendarz z długopisem

Notesy z serii Pocket Premium to niekonwencjonalne połączenie notesu i długopisu z możliwością nadrukowania na stronach funkcjonalnego kalendarza.
Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy maksimum miejsca na notatki z możliwością zaznaczenia daty ich sporządzenia.

TWORZONE NA ZAMÓWIENIE

Nie musisz już szukać notesu, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. My go dla Ciebie zrobimy. W formacie zgodnym do Twoich potrzeb oraz w oprawie, która zachwyci każdego, nie tylko swoją trwałością, ale też charakterem. To Ty decydujesz ile stron ma mieć notes i jakie dodatkowe treści mają się w nim znaleźć. Chętnie zaproponujemy własne, sprawdzone rozwiązania, by efekt finalny dawał Ci 100% satysfakcji.

Rodzaje wnętrz

BOGACTWO MATERIAŁÓW I UNIKALNYCH ROZWIĄZAŃ

Unikalne rozwiązania - Notesy

Od lat specjalizujemy się w projektowaniu indywidualnych notesów i kalendarzy. Umiejętnie łącząc te dwie formy, potrafimy stworzyć produkt jedyny w swoim rodzaju. Projektując, wykorzystujemy tysiące materiałów wielu gatunków, o różnorodnej fakturze i elastyczności, także światowe nowości, dopiero wchodzące na rynek. Dzięki temu oferta Memo Calendars jest unikalna i gwarantuje produkty najwyższej jakości.

Memo

Notes Memo

Memo
to coś więcej niż notes
Po notes sięga się dużo częściej niż po kalendarz. Można w nim zanotować dowolną informację. Opatrzony rocznym kalendarzem, z dużą ilością miejsca na notatki, staje się jeszcze bardziej praktyczny. Notesy Memo to również doskonałe nośniki reklamy, aktualne przez cały rok, bardzo poręczne, a dzięki autorskiemu wykonaniu, jedyne w swoim rodzaju, dostosowane do indywidualnych potrzeb

Oprawy
w dowolnej kolorystyce i formie
Do wyboru wiele wariantów opraw, twardych i miękkich, z dowolnym opracowaniem graficznym, by w ciekawy i atrakcyjny sposób promować Państwa ofertę.
Oprawę możemy wykonać z dowolnego materiału. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wzorami tłoczeń.

Memo2

Memo kalendarz i notes

Środki
nie tylko eleganckie, ale też praktyczne
Notatnik z numerowanymi stronami oraz spisem treści, który pozwala w prosty i przejrzysty sposób porządkować wprowadzane informacje. Zawiera również kalendarz, dzięki czemu stanowi praktyczne narzędzie do planowania każdego dnia pracy.
Projekt w pełni zindywidualizowany. Elementy graficzne, znakowanie, wszystko przyporządkowane Państwa potrzebom, by jak najefektywniej promować markę.

Wkładki
promujące ofertę w najlepszym momencie
Na specjalne życzenie możemy dołączyć do notesu specjalne wkładki, promujące konkretną ofertę. Notes to nośnik reklamy aktualny przez cały rok, więc warto uwzględnić w nim sezonowość oferty. Na pewno są produkty, które lepiej sprzedają się w danym sezonie. Odpowiednio zaprojektowany notes może o nich przypomnieć w najlepszym ku temu momencie.