Link A5

Whitelines(R) Link to hybryda fizycznych oraz cyfrowych notatek
Notatnik Link A5

Notatnik Link A5 w giętkiej oprawie. Whitelines(R) Link to hybryda fizycznych oraz cyfrowych notatek łącząca Twój notatnik ze smartphonem. Whitelines(R) Link ułatwia pozyskanie, zapisanie oraz dzielenie się notatkami za pomocą specjalnych, darmowych aplikacji dla iOS jak i dla Androida. Właściwości: giętka oprawa, gumka, kieszeń Accordeon z tyłu, 80 perforowanych kartek (90g/m2). Dołączone pudełko upominkowe. Wzór zastrzeżony. Papier laminowany.

Długość: 21 cm
Szerokość: 16 cm

Link A5 - Whitelines®

Link A5 - Whitelines Link(R)
Link A5 - whites line

Jak używać Whitelines Link®

  1. Pobierz aplikację Whitelines Link®
  2. Umieść całą stronę notesu w kadrze
  3. Aplikacja automatycznie skanuje notatkę.
  4. Zaznacz odpowiednią ikonkę aby wysłać notatkę e-mailem, wgrać na dropbox lub evernote

Memo

Notes Memo

Memo
to coś więcej niż notes
Po notes sięga się dużo częściej niż po kalendarz. Można w nim zanotować dowolną informację. Opatrzony rocznym kalendarzem, z dużą ilością miejsca na notatki, staje się jeszcze bardziej praktyczny. Notesy Memo to również doskonałe nośniki reklamy, aktualne przez cały rok, bardzo poręczne, a dzięki autorskiemu wykonaniu, jedyne w swoim rodzaju, dostosowane do indywidualnych potrzeb

Oprawy
w dowolnej kolorystyce i formie
Do wyboru wiele wariantów opraw, twardych i miękkich, z dowolnym opracowaniem graficznym, by w ciekawy i atrakcyjny sposób promować Państwa ofertę.
Oprawę możemy wykonać z dowolnego materiału. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wzorami tłoczeń.

Memo2

Memo kalendarz i notes

Środki
nie tylko eleganckie, ale też praktyczne
Notatnik z numerowanymi stronami oraz spisem treści, który pozwala w prosty i przejrzysty sposób porządkować wprowadzane informacje. Zawiera również kalendarz, dzięki czemu stanowi praktyczne narzędzie do planowania każdego dnia pracy.
Projekt w pełni zindywidualizowany. Elementy graficzne, znakowanie, wszystko przyporządkowane Państwa potrzebom, by jak najefektywniej promować markę.

Wkładki
promujące ofertę w najlepszym momencie
Na specjalne życzenie możemy dołączyć do notesu specjalne wkładki, promujące konkretną ofertę. Notes to nośnik reklamy aktualny przez cały rok, więc warto uwzględnić w nim sezonowość oferty. Na pewno są produkty, które lepiej sprzedają się w danym sezonie. Odpowiednio zaprojektowany notes może o nich przypomnieć w najlepszym ku temu momencie.